.

SFP BI-DI transceivers SFP 1.25 G 1310TX1490RX LC 40 KM SFP Opitcal transceivers

SFP BI-DI transceivers SFP 1.25 G 1310TX1490RX LC 40 KM SFP Opitcal transceivers

BGN 92.80

Налично
Налично


Pregled
SFP BI-DI transceivers su veliki nastup, isplativije modula podršku 1.25 Gbps podatke-stopa i 40 km prijenos udaljenost s SMF.U transceivers kompatibilni sa SFP Multi-Izvor Sporazum (MSA) i SFF-8472. Za dodatne informacije, molimo se odnose na SFP MSA.
Prijave
SDH STM-1, JA-1
Pristup mreža : pasivno optički mreža(PON) i ukazuju na svrhe(P2 P)
Digitalnog video i kamera(CCTV) prijave
Inter-sistem komunikacije između servere, prekidače, prekidače, rutera, oadm
Karakteristike
· Dvojno podatke-stopa 1.25 Gbps/1.063 Gbps operacija
· 1310nm DFB laser i PIN photodetector za 20km prijenos
· Skladu sa SFP MSA i SFF-8472 sa simplex LC spremište
· Digitalni Dijagnostički Praćenje :
Unutrašnje Kalibracija ili Vanjski Kalibracija
· U skladu sa Ro HS
· +Za 3,3 V jedan napajanje
· Operativni slučaj temperatura : Standard : 0 da +70
Specifikacije
Sto 3 - Optički i Električna Svojstva
Parametar
Simbol
Min
Tipično
Max
Jedinice
Bilješke
Odašiljač
Centar Talasnu Dužinu
λc
1260
1310
1360
nm
Spektra Širina (GLISTE)
4
nm
Prosječno Izlazne Snage
Duriti
-9
-3
d Bm
1
Izumiranja Odnos
ER
9
Db
Optička Ustati/Pasti Vrijeme(20%~80%)
Tr/atf
0.26
ns
Unosa Podataka Swing Diferencijalna
V U
400
1800
kada je
2
Ulaz Dakle Taj Diferencijalna
Z U
90
100
110
Ω
TX Onesposobiti
Onesposobite
2.0
Vcc
V
Omogućiti
0
0.8
V
TX Krivica
Krivica
2.0
Vcc
V
Normalan
0
0.8
V
Prijemnik
Centar Talasnu Dužinu
λc
1470
1510
nm
Prijemnik Osjetljivost
-23
d Bm
3
Prijemnik Preopterećenje
-3
d Bm
3
LOS De Potvrdi
LOSD
Vijesti pristižu 24 sata dnevno
d Bm
LOS Potvrdi
LOSA
-30
d Bm
LOS Histereze
1
4
d B
Podaci Izlaz Swing Diferencijalna
Vout
400
1800
kada je
4
LOS
Srednjoj
2.0
Vcc
V
Nizak
0
0.8
V
Transporta
1. Ćemo srediti pošiljka od ponedeljka do petka. Brodskih uključuje pakovanje i rukovanje naknade. 2. Potrebno je oko 30-40 dana (SAD, AU, AU,). Druge zemlje 40-60 posao dana, točno vrijeme isporuke zavisi od poštanski proces.
3. Ako ti se ne dobija predmet (s) u roku od 30 posao dana, molim vas, ostavite poruku ili E-mail nas kontaktirati, dat ćemo sve od sebe da riješim problema sa tobom.
Povratne informacije :
1. Mi će automatski da ostavim pozitivan feedback da svaki kupca da završite transakciju.
2. Održavamo visoke standarde potrazi za 100% zadovoljstva kupaca! Povratne informacije je veoma važno za nas.
3. Dobra komunikacija može riješiti sve probleme, ako imate nekih pitanja, kontaktirajte nas, mi ćemo se odmah riješiti probleme ti preživljavaju
Plaćanje :
1.prihvatamo Alipay ,mi Smo prihvatiti kroz osigurati platni procesor Deponovan.
2.Uplate moramo biti sigurni platni procesor Deponovan.
3.Ako ne možete provjeriti odmah nakon blizu,molim te cekati nekoliko minuta i pokušajte ponovo Plaćanja mora biti završena za 3 dana
4.Mi smo jedini brod u Alipress potvrdio adresu.
Vrati :
1.Težimo za 100% zadovoljstvo.
2.Jamčimo predmet kupite je predmet mi je opisao tu ,i da je u stanju opisao. 3.Ako predmet stigne i nije tako opisao, javite nam da se vrati predmet za razmjenu. 4.Vrati se ne može biti prihvaćen za bilo koji drugi razlog.
5.Molimo vas da se javite u roku od 3 dana i vratiti nas u roku od 7 dana od dobio sastanak za razmjenu.

Подробности

:
jyttek
:
JYT-S1314
Podaci Stopa:
1.25 britanskih funti/s.
Na Frekvenciju:
Tx1310nm/Rx1490nm
Nivo B:
TX1490nm/RX1310nm
udaljenost:
40 KM
Vlakna Tip:
Jedan vlakna
konektor:
LC
DDM:
No
CE ROHS:
Skladu
Garancija:
3 Godine
is_customized:
Yes